Lody dla Twojej lodziarni!

Producent Lodów Rzemieślniczych

Prowadzisz własny biznes i szukasz sprawdzonego producenta? Oferujemy doskonałe lody rzemieślnicze, kawy, czekolady. Jesteśmy na rynku od 30 lat. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy i elastyczne podejście. Sprawdź co możesz zyskać zamawiając lody Eccolo prosto od producenta!

Zobacz wideo Eccolo

Zapraszamy do obejrzenia spotu prezentującego naszą pasję do lodów i proces produkcji.

Tworzymy Świadome Lody dla Twojego zdrowia, smaku i przyjemności. Sprawdź nasze wartości!

Nasze topowe smaki

 • Straciatella

  Ach te włoskie odkrycia…Stracciatella! Nazwa smaku pochodzi od włoskiego słowa “stracciare” oznaczającego “drzeć na kawałki”, “rozrywać”. My jesteśmy kompletnie “rozdarci” czy już skończyć jeść czy może wziąć dokładeczkę tego połączenia słodkiej i delikatnej śmietanki z kruchą i jeszcze słodszą, rozpływającą się w ustach czekoladą. Vivat Italia!

 • Truskawka z bitą śmietaną

  Wyobrażacie sobie lato, co tam lato, wyobrażacie sobie życie bez truskawek? My też nie! Ta słodycz…Mniam! A żeby było niebo (wiecie gdzie), dodaliśmy do naszych truskawek chmurkę bitej śmietany i tak powstał nasz smak truskawka z bitą śmietaną. No nie możecie się im oprzeć.

 • Banan z mleczną czekoladą

  “Bananowy jest po prostu żywot mój”…zaśpiewałaby czekolada w tym smaku naszych lodów 🙂 Słodycz bananów w połączeniu ze słodyczą mlecznej czekolady naszego wyrobu to po prostu idealny duet smakowy. Któż się mu oprze?!

  Dlaczego warto współpracować z Eccolo

  Producent Lodów Rzemieślniczych

  30 lat na rynku. Rozpocznij współpracę z producentem lodów rzemieślniczych Eccolo.
  Dostarczymy do Twojej lodziarni pyszne naturalne lody.

  …bo #świadomie dobieramy #składniki wykorzystane w naszych lodach

  …bo #skład naszych lodów jest tak #krótki, jak tylko się da 🙂

  …bo nie używany
  sztucznych dodatków
  i ulepszaczy

  …bo akceptujemy ludzkie wybory- znajdziesz u nas lody wegańskie, bezglutenowe i bez białego cukru

  Co oferujemy

  • Wyjątkowe produkty. Lody, kawy, czekolady.
  • Unikatowe, sprawdzone receptury.
  • Korzystne warunki współpracy.
  • Możliwość otwarcia własnej lodziarni w ramach franczyzy.

  Jesteś zainteresowany?
  Skontaktuj sie z nami!

  Producent lodów rzemieślniczych

  Współpraca Eccolo to szansa na dołączenie do ludzi, dla których produkcja pysznych naturalnych lodów jest pasją i ważną częścią życia. Od samego początku działania przyświecała nam idea naturalności, ekologii i zero waste. Wykorzystujemy tylko składniki, których składu i pochodzenia jesteśmy pewni. Mleko i jaja wchodzące w skład naszych lodów pochodzą z ekologicznych gospodarstw o zrównoważonej gospodarce.

  Producent lodów Eccolo to jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm w Szczecinie, działamy na rynku od 30 lat. Zaczynaliśmy jako niewielki lokal z lodami nad morzem, a dzięki dążeniu do perfekcji tworzymy obecnie sieć pięciu firmowych lodziarni, w trzech miastach.

  Jako producent lodów rzemieślniczych nie boimy się eksperymentować. Nasze smaki zaskoczą niejedną osobę. Dzięki niecodziennym połączeniom smakowym nasi klienci oraz partnerzy nie mogą narzekać na nudę.